Wypożyczalnia samochodów Wrocław – oferta

Jesteśmy firmą, która od wielu już lat zaopatrza swoich klientów w zastępcze samochody. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów do wyboru, spośród których każdy dobierze cos do własnych oczekiwań i potrzeb. Wypożyczalnia samochodów Wrocław – oferowane przez nas samochody są zadbane, zarówno pod kątem estetycznym, jak i – co najważniejsze – pod kątem technicznym. Dbamy o regularne przeglądy techniczne i o serwisowanie wszystkich naszych pojazdów. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze samochody są bezpieczne dla klienta. Nasza oferta jest dopasowywana indywidualnie pod klienta. Istnieje możliwość dowozu wypożyczanego samochodu pod wskazany przez klienta adres. Oddając samochód w ręce klienta – zapewniamy stałe ubezpieczenie pojazdu.

Co znajdziecie Państwo w naszej ofercie

wypożyczalnia samochodów wrocław http://carfree.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/pl to możliwość wypożyczenia nie tylko samochodu osobowego. Proponujemy także skorzystanie z wypożyczenia samochodów dostawczych, busów na 9 osób, siedmioosobowych vanów, a także przyczep kempingowych.

Wszystkie pojazdy, jakie posiadamy w ofercie są wyposażone w klimatyzację, posiadają wspomaganie kierownicy, mają wbudowany radioodtwarzacz, opony w każdym z modeli są dopasowane do sezonu (letnie lub zimowe). Ponadto wszystkie posiadają manualną skrzynię biegów, a także centralny zamek. Oferujemy wynajem samochodów krótko- jak i długoterminowy.

W jednym i drugim przypadku, proponujemy konkurencyjne na rynku stawki wynajmu pojazdu (na dobę lub nawet na okres powyżej miesiąca).

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują wynająć samochód (jeden lub więcej – np. do firm) do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Zachęcamy do przejrzenia oferowanych przez nas modeli i marek samochodów, a także zapoznanie się z cennikiem świadczonych przez naszą wypożyczalnię samochodów Wrocław usług. Różnorodność naszej oferty, a także korzystne, przystępne ceny są naszym atutem. Wybierz podróżowanie naszymi samochodami!